Vispas 2022, nieuwe gedragsregels en algemene voorwaarden

terug naar overzicht

Dinsdag, 11 januari 2022

VISpas 2022 - nieuwe gedragsregels en algemene voorwaarden

Inmiddels zijn is het overgrote deel van de VISpassen en toestemmingen bezorgd bij leden die hun contributie op tijd hebben betaald. Via www.mijnsportvisserij.nl kunnen sportvissers - mocht de pas bijvoorbeeld kwijt zijn geraakt in de post - inloggen en een tijdelijk bewijs downloaden.

Nieuwe gedragsregels
Om de sfeer en orde aan de waterkant te bewaken, gelden al jarenlang een aantal gedragsregels voor sportvissers in Nederland - bijvoorbeeld de lood- en leefnetcode. Speciaal voor roofvissers en de veiligheid op en aan het water gelden vanaf 2022 een serie extra regels.
-> Lees hier meer over de nieuwe gedragsregels

Aanpassing algemene voorwaarden VISpas

In de algemene voorwaarden bij de VISpas voor 2022 is een aantal nieuwe punten opgenomen. Je vindt ze hier.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies