Roofvis koppel wedstrijd Tilburg HSV De Ruischvoorn

terug naar overzicht

Donderdag, 4 juli 2024

op 1 september 2024 organiseert de roofvisafdeling van De Ruischvoorn Tilburg voor de eerste keer een roofviswedstrijd voor koppels op het Wilhelminakanaal te Tilburg. Er is plaats voor 50 koppels.

Deze wedstrijd is alleen toegankelijk voor (jeugd)leden van alle verenigingen aangesloten bij federatie de Dongestroom en Alm en Biesbosch.
Scan de QR code onderaan de flyer of bezoek de website van De Ruischvoorn voor verdere info zoals uiterste betaal/inschrijfdatum en het wedstrijdreglement.Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies